Misyonumuz

          Öğrencilerimizin önceliğini kendi önceliğimiz kabul ederek, ekip ruhu ve takım anlayışı içinde, eğitimli ve deneyimli personelimizle beklentilerin çok daha ötesinde kusursuz hizmet sağlamaktır.

          Güler yüzlü, saygılı, aile ortamı ve dost sıcaklığında, güvende ve evinde olduğunu hissettirerek, bunun getirdiği rahatlıkla daha iyi adapte olup derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak, kendilerini yetiştirmelerine imkân sağlamaktır.

          Mükemmellik anlayışı içinde benimsediğimiz değerlerimizden hiç ödün vermeden her şartta ve durumda kaliteli ve etkili hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

          Üniversite kız öğrencilerinin yurt ihtiyaçlarının en yüksek seviyede karşılanması, kaliteli, güvenli, dürüst ve başarılı hizmetlerimizle sektör içerisinde farklılığını, güvenirliliği ve lider olma özelliğini güçlendirerek, öğrenen ve gelişen bir yapı olarak bu gibi kurumlara örnek ve önder olmaktır.

Hizmet Kalitemiz

        Yurt binamız depreme dayanıklılık raporuna sahiptir. Paratoner, yangın alarm sistemi, yangın merdiveni, yangın güvenlik kapıları ile su ihtiyacını yeterince karşılayabilecek kapasitede su deposu, hidrofor, asansör, otopark ve Ankara manzaralı terasımız mevcuttur. Yurtta kalan öğrencilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı gece müdiremiz nöbete kalmaktadır. Yönetim kadromuz öğrencilerimizin yurt hayatına adaptasyon sağlamaları ve problemlerine yardımcı olabilmek amacıyla sürekli görev yapmaktadır. Sosyal ve kültürel hizmetlerle (moral geceleri, sinema, tiyatro ve şiir günleri, terasta mangal keyfi, yılbaşı ve doğum günü gecesi vb.) öğrencilerimizin hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktadırlar. Yurdumuzun güvenliği Güvenlik elemanınca sağlanmaktadır. Binamızın tek girişi mevcuttur. Kapılar kırılmaz lamine camdan imal edilmiştir. Gece görüşlü kameralarla binamızın etrafı güvenlik görevlilerimizce izlenmektedir. Yapılan tüm bu işler, verilen hizmetler öğrencilerimizin kaliteli, huzurlu, güvenli ve ilerideki yaşantılarında unutulmaz arkadaşlıkların oluştuğu, ev konforu ve rahatını sağlamak amacı ile sunulmuştur.